Dubleks katta oturan aileler ise en çok istedikleri balkon kısmının teras kapama yapılması ve yaz aylarında çay kahve içmek için kullanılacak bir mekân haline gelmesi için bizleri aramaktalar. Teras kapama balkon kısmınız tamamen üstü komple kapatılır ve yağmurdan korunmak için iyi bir uygulamadır. Teras kapatma, ahşap veya profil, gibi malzemeler ile yapılmaktadır. Teras kapama, ile balkon teras kapama, teras çatı kapama gibi de hitap edilmektedir. İstanbul genelinde teras varsa sen iyisi yok, sebebi akşamları serin havalarda tam oturma alanı olduğu için önünüzde açıksa kullanım için en güzel bir yerdir.

Teras kapama

Teras kapama ustası

Teras kapama uygulamaları, balkon kısmına iskeleti yapılır ve uygulama olarak ise ahşap veya profil tercihi yapıldıktan sonra iskeleti kurulur ardından üzerine ise osb kaplama, membran kaplama, şıngıl kaplama, yapılarak teras kapatma işlemi bitmiş olur. Tabi iskeletinden sonra ilk olarak eksiz oluk yani çatı oluğu ön kısmına monte edilir ardından diğer uygulamalar yapılmaktadır. İstanbul teras kapama, İstanbul teras kapatma, işlemlerinden sonra balkon ön kısmına katlanır cam ya da pimapen uygulaması yapılarak yaşam alanı oluşmuş olur.

Teras kapatma fiyatları

Teras kapama fiyatları, hakkında ahşap çatı veya çelik çatı, istenilirse az bir fiyat farkı mevcuttur. Genel olarak ahşap teras kapama daha çok tercih edilmektedir. Ahşap teras kapama ile daha doğasal bir yapı çelik olunca anti pas ile yat verniği vurularak aynı modelde kullanılmaktadır. Teras kapama modelleri için resmi internet sitemizden çalışmalarımızı görebilirsiniz. Teras kapama veya teras üstü kapatma gibi kelimler kullanılarak internet üzerinden hizmetler vermekteyiz.