Çatı da düz bir alan düşün ve o alana yılda 500m3, yağmur yağarsa her yıl o düz alan ne olur ilerde? Ben size söyleyeyim zamanla çürür ve alt tabaka patlamaya başlar ve ardından betonun dökülmesine sebep olur. Bizler Babadağ çatı inşaat, olarak buna çözüm ortağı oluyoruz çatılarda teras izolasyonu uygulaması ya da su yalıtım uygulamaları yaparak betonun çürümesini ve dökülmesini önlemekteyiz. Çatı teras izolasyonu sayesinde beton çatıları koruyan bir malzeme olduğunu herkesin iyi bilmesini isteriz. Teras izolasyonu, sayesinde beton daha sağlam kalmakta ve asla suyu alt kısmına geçmesini engellemektedir.

Teras izolasyonu

Teras izolasyon uygulaması, sayesinde düz beton çatılar ve balkon teraslar bu konuda membran veya kumlu membran uygulaması ile daha sağlam ve güçlü bir yapısı oluşturulmaktadır. İlk olarak teras izolasyonu işlemi için beton zemin incelemesi yapılır ve ardından beton zeminde hasarlı noktalar bulunur ardından hasarlı noktalara şap tesviyesi yapılarak komple beton zemine ilk kat olarak sürme su yalıtım astarı sürülür ardından çift kat membran uygulaması başlar ikinci olarak siyah polyester keçeli membran serilerek şaloma yardımı ile komple ısıtılarak yapıştırılır ( çatının tüm alanına ) ardından arduazlı kumlu membran uygulaması ise zıt bir şekilde serilerek çatının her alanına uygulanmaktadır. bu sayede suyun aşağıya inmesi % 0, oranına düşer ve sizlere 10 yıl boyunca garanti veren firma olarak çalışmalar yapılmaktadır.

Balkon su izolasyonu

Teras izolasyon fiyatları, olarak m2, kaç adet izolasyon kullanılır? Teras izolasyonu, için hangi marka izolasyon uygulaması yapılacak? Bunu gibi sorular karşılığında bizler en kaliteli malzemeler ve kaliteli işçilik uygulaması yaparak sizlere teras izolasyon maliyeti ortaya çıkartmaktayız.