Kiremit çatı yapımı ile çatılar daha sağlam ama biraz ağır bir yapısı olmaktadır. M2’ye 15 adet kiremit kullanılmaktadır. Akdeniz kiremit çatı’dan bahsetmekteyim, Akdeniz kiremit daha çok tercih edildiği için ve daha çok yaygın olmasından hemen her bölgede Akdeniz kiremit uygulaması kullanılmaktadır. Akdeniz kiremit çatılar, ( Halk diliyle ) düz kiremit modeli denilmektedir. Kiremit çatı uygulamaları, sayesinde kırılan kiremit değişir yenisi yerine rahatça konulmaktadır. Zıt bir şekilde dizimi yapılmaktadır. Kiremit çatılar, 2015 yılındayız inanın eskisi gibi daha tercih edilmemekte ve artık ziftli ham madde ile yapılan malzemeler daha çok tercih görmektedir. Kiremit çatı kaplama, sayesinde yağmur ve ısı gibi kötü durumlardan da sizleri % 40 gibi korumaktadır. Diğer ziftli malzemeler ısı yalıtımsız bunun kadar sağlıklı değil ve ısı gibi koruma şansı yoktur ilave ısı yalıtımı yapılırsa koruyabilmektedir.

Kiremit çatı yapımı

Alaturka kiremit kaplama, villa çatılar, yazlık evler gibi modern yaşam alanlarında daha çok tercih edilmektedir. Kiremit çatı yapımı, alaturka kiremit uygulaması için 3 çeşit malzemesi bulunmaktadır. Bizler müşterilerimize 3’ünü de sunmaktayız. Tercih ederse kullanılmaktadır. Rufolin, isolin, alaturka kiremit, iç çeşit uygulama su yalıtım malzemesi hariç bu malzemeler ile alaturka kiremit çatı uygulaması yapılmaktadır. Kiremit çatı fiyatları hakkında ise bizler en uygun çatı fiyatları vermekteyiz. Aslında çatılarda 1. Sınıf malzemeler kullanıldığı zaman fiyatı teklifimize yansımaktadır.

Kiremit çatı fiyatları

Kiremit çatı uygulama, ile zamanın en doğal çatı kaplama işlemini yapmış olursunuz. Kiremit çatılar, kullanışlı ve sağlıklı bir yapısı olduğundan tercih konusunda 1. Numara olarak bilinmesini isteriz. Uzun yıllar göstermiş olduğumuz hizmet kalitesi ve profesyonel çalışmalarımız ile İstanbul çatıcılar, olarak 1. Sırada yer almak ve sorunsuz kiremit çatı uygulamaları yapabilmek için çalışmalarımız sürdürmekteyiz.