İstanbul Çatıcılar

İstanbul genelinde çalışmalarımızı sürmekteyiz en iyi şekilde çatı işleri yapabilmek adına sizlere hizmetler vermekteyiz. Çatı ustası, çatı izolasyon veya ahşap çelik çatı yapımı, gibi birçok çatı uygulamaları yapılmaktadır. İstanbul çatıcılar, olarak göstermiş olduğumuz hizmetler ve bünyesinde aşağıda belirteceğimiz çatı yapımı  ve uygulamaları ile ilgili açıklamalar yazılacaktır. İstanbul genelinde çatı uygulaması ve çatı işleri çok fazla mevcut ve fazla da çatı şirketleri bulunmaktadır. Bizler Babadağ çatı inşaat, olarak İstanbul genelinde en iyi şekilde çatı fiyatları veya maliyeti sizlere sunmaktayız. İstanbul çatıcılar, olarak çatı bünyesinde en iyi sunum ve projeler ile kendimizi tanıtmaktayız.

Ahşap çatılar

Ahşap çatılar, günümüzün vazgeçilmezi ve uygulaması asla bitmeyen bir çatı yapımıdır. Ahşap çatı uygulamaları, zamanında en çok tercih edilen ve uygulanan bir çatı sistemleri idi şimdi ise ahşap çatı konstrüksiyon, biraz daha az tercih edilen ve uygulanan bir sistem haline geldi sebebi ise yeni üretilen malzemeler yüzünden olmuştur. Bizler hala ahşap çatı uygulaması yapmaktayız. Ahşap çatılar günümüzde en çok mevcut olan uygulamadır. Ahşap çatı, varsa sadece tadilatı yapılır ve yine kullanılmaya devam etmektedir. Ahşap çatı fiyatları, hakkında şunu söylememde fayda olduğunu düşünüyorum m2, olarak hesaplama yapılır ve kullanılacak olan malzeme üzerinden çatı birim fiyatı, üzerinden hesaplanmaktadır.

Çelik çatılar,

İstanbul sanayi ve fabrika gibi alanlarda çelik çatı konstrüksiyon işlemi yapılmakta ve tercih edilmektedir. Nedeni ise daha sağlam ve iradeli olmasından kaynaklanmaktadır. Fabrika sahipleri kısa süreli bir çatı değil uzun yıllar duracak bir çatı konstrüksiyon istemektedir. Çatıcılar, denilince ilk olarak çatı işleri yapan ve köklü bir firma anlamına gelmektedir. Çelik çatı yapımı, konusunda en iyi hizmetleri vermekteyiz.

Çatı izolasyon

İstanbul’da çatı izolasyon işleri yapan ve her alanda izolasyon uygulamaları, yapan bir çatı firması olarak bilinmektedir. Çatı izolasyon konusunda ilk olarak kiremit altı çatı izolasyon, osb üstü çatı izolasyon, teras izolasyonu, balkon su izolasyonu gibi birçok çatı izolasyon işlemlerinizi yapmaktayız. Çatı izolasyon İstanbul firması olarak genel çaplı bir uygulama işlerimiz mevcuttur. Açıklamada belli olduğu kadar geniş çaplı ve keşif üzerine  çatı izolasyon fiyatları, verilmektedir. Çatı izolasyon firmaları, olarak İstanbul genelinde bir çok noktada uygulamalar yapılmıştır. Her yaz aylarında izolasyon işleri hakkında çalışmalarımız devam etmektedir. 2017 yılında çatı izolasyon işlerimiz devam edecektir.