Çelik çatı yapımı, en sağlam ve en kaliteli çatı uygulamasıdır. Çelik çatı konstrüksiyon, denilince ise fabrika çelik çatılar, ilk olarak aklımıza gelmektedir. Büyük çatılar genel olarak çelik çatı yapımı, tercih etmektedir. Çünkü orta kısımdan esneme ve bükülme imkanı olmaz kullanılacak olan I demir, ray demir, gibi malzemeler ile çelik çatılar daha sağlam ve güçlü olmaktadır. Apartman çatılarda profil yani demir çatılar yapılmaktadır. Üzerine osb kaplama, kumlu membran kaplama, trapez sac kaplama, sandviç panel kaplama, gibi çatı uygulamaları yapılmaktadır. Çelik çatı işlerinizi bizler yıllardır yapmaktayız. Birçok İstanbul’un fabrika çatılarında çelik çatı uygulaması ve demir çatı sistemleri yapmış bulunmaktayız.

Çelik çatı yapımı

Çelik çatı fiyatları, en önemli noktalardan bir tanesi de bu ve sebebi düşük maliyetli çatılar yaptırabilmek aslında en iyi en kaliteli malzemeler kullanıp uzun yıllar başınız ağırmaz ve sürekli çatı problemleri karşılaşmaz işiniz içersinde size engel olmamaktadır. Çelik çatı maliyeti, profil, ray, demir, U demir, I demir, malzemeler üzerinden çatı fiyatları verilmektedir. Çatı fiyatı malzemeye gelen zam üzerinden teklif verilmektedir. Kaplama malzemesi de buna dahildir.

Çelik çatı fiyatları

İstanbul çatı uygulaması, olarak vermiş olduğumuz hizmetler inanın sayısı belli değil bu yüzden kendimize güveniyor ve en büyük yapılara el atıyoruz. Çelik çatı sistemleri, ise tam bizim işimiz diyerek İstanbul da fabrika çatılar, sanayi çatılar, apartman çatılarınıza talibiz. Çelik çatı konstrüksiyon, günümüzde ahşap çatı üzerinden bakarsak çelik çatı yapımı biraz daha düşük olarak yapılmaktadır. Maliyeti açısından ve genel olarak fabrika çatılarda tercih edildiği içindir.