Ahşap çatı yapımı, bu konu tamamen yeni çatı sistemi ile alakalı olup sıfırdan çatı iskeleti kurularak çatı üzerinin komple kaplanması ve çatı içersinde ısı yalıtımı olarak Dow marka köpük uygulaması ya da izocam uygulamaları yapılmaktadır. Ahşap çatı konstrüksiyon, kullanılacak olan malzemelerde genişlik ve 1 sınıf çam kereste kullanılması çok önemlidir. Ve çatı yapımı bittikten sonra üzerine ne konulacağına dahil fikir alışverişinden sonra yapılmaktadır. Ahşap çatı fiyatları, kullanılacak malzemelerin kalitesi ve yapılacak iş noktasında projelendirme de fiyat içersinde bulunmaktadır. Ahşap çatı uygulamaları, sayesinde yeni çatılar elde edebilir eski çatılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Ahşap çatı yapımı

Ahşap çatı uygulama, çatınızın için gerekli olan malzemeler çatı teklifimizde mevcuttur. 150 m2, sıfır çatı yapılacağını düşündüğünüzde çatıda ilk olarak ana mahyanın konulacağı nokta belirlenir ve ne kadar yük taşır ve üst kısmında bulunan ağırlık hesaplanır ve orta mahya 10x10, ile kurulmaya başlar ardından çatı kol mahyaları konularak ızgaralar ölçü üzerinden konulara çatı iskeleti bitmiş olur. Ardından ahşap çatı kaplama yani ahşap çatı üstü malzeme uygulaması olarak kiremit, şıngıl, trapez sac, sandviç panel gibi malzemeler konulabilmektedir.

Ahşap çatı fiyatları, bizler İstanbul da birçok noktada ahşap çatı yapımı işlerine imza attık hiçbir problemle karşılaşmadan müşterilerimizi memnun etmeyi başardık Ahşap çatı yapımı, önemli bir iştir. Sebebi çatının sağlam olması ve yapılacak iskeletin birbirine bağlanarak çatının güçlendirilmesi ve ardından ahşap çatı kaplama işlemine geçilmektedir. Şimdi ahşap çatı fiyatları ise bizim göstermiş olduğumuz profesyonel çalışma ve kaliteli malzemeler üzerinden m2 birim fiyatı verilmektedir.

Ahşap çatı fiyatları