Ahşap Çatı

demo contentİstenilen ahşap çatı, ise bizler çatı iskeleti ile istenilen modelde ahşap çatı yapmaktayız. ahşap çatı, kendi alanında bakıldığı zaman çatılarda en çok ahşap çatı uygulaması, tercih edilmiştir. İstanbul da ahşap çatı yapımı, en çok tercih edilmesinin sebebi maliyeti, fiyatları, uygun olduğu için tercih edilmektedir. Ahşap çatı, yeni çatı yapımı, yeni çatı sistemleri, başlangıcı için il olarak ahşap çatı, iskeleti nasıl yapılır? Çatı için gereken malzemeler nelerdir? Gibi sorularınızda bizler çatı işlerinde sizlere yardımcı olmak için hizmetler veriyoruz. Çatı uygulamaları ve çatı sistemleri, konusunda ahşap çatı modelleri, ahşap çatı teras kapama gibi birçok işlemler bizlerden sorulmaktadır.

Ahşap çatı fiyatı

Çatı için gerecek malzemeler şu şekilde; ilk olarak çatının m2. Birim alanı hesaplanır sonra çatının orta mahyası nereye konulacağına dahil orta hesaplama yapılır ve orta mahyası yani ( Ana Mahya ) konularak çatının uç kısımlarına uzanan mahyaları konulmaya başlanır bu sonuçla çatı yavaş bir şekilde ortaya çıkmaya başlar bu sayede ana mahya ve uç kısım mahyaları konulduktan sonra alt direklemeler de dahilinden sonra çatı ızgara sistemleri yapılarak çatı iskeleti kurulumu bitmiş olur. Tabi bizler bunu normal şekilde anlatıyoruz istenilen modellerde çatı yapımı, için farklı yöntem ve çözümlerde bulunmaktadır. Mesela çatı altına teras ve teras’a güvercinlik yapıldığı vakit çatı maliyeti ve fiyatlarında artış olur sebebi özel istek ve farklı bir çatı uygulamalarına girdiği içindir.

Ahşap çatı firması

Ölçüm ile orta çıkardığımız m2.si hesaplanarak çatı için fiyat listesi ve yapılacak olan işler hakkında bir doküman hazırlığı yapılır ve bu dokümanda ne yazılıysa bizlerde ahşap çatı, için onları çatılarda uygulamaya başlarız. Çatı fiyatları, istenilen şekilde modelde yapıldığı vakit m2 olarak yine hesaplanır ama fiyatları değişim fark etmektedir.