Çelik Çatı

demo contentÖzenle yapacağımız çatılar 10 yıl 20 yıl kadar uzun ömürlü ve sağlıklı kalması için hizmetler vermekteyiz. Çelik çatı sistemleri ise o şekilde yapılarak çatı sistemleri, için en sağlamını oluşturmaktayız. Çelik çatı, günümüzün en çok tercih edilen ve 2015 yılı olarak kısa bir süre içersinde bizleri arayarak çelik çatı sistemleri, yaptırmak istediğini söylediler. Çelik çatı maliyeti, çelik çatı fiyatları, gibi konularda bizler o konuda müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Çelik çatı uygulamaları, tamamen firmamız tarafından gelip ölçülüp m2. Alanı hesaplanır ve fiyatı, o şekilde çıkartmaktayız.

Çelik çatı

Sadece İstanbul çıvarında Çelik çatı, uygulamaları yapmaktayız. Sebep firmamız bütün yapmış olduğu çalışmalar İstanbul genelinde yapılmaktadır. Yıllardır bu şekilde hizmetler veriyoruz. Bizler çelik çatı, profil çatı, demir çatı sistemleri, hepsi bir çatı uygulamasıdır. Kaynak işlerimizde profesyonel elemanlar bulunmaktadır. Fabrika, sanayi, alanlarında büyük çatı işleri, yaptık ve fabrika çatılarında en iyi hizmetleri vererek başarımızdan söz ettirmeye devam etmekteyiz. Çelik çatı İstanbul firmaları olarak uygulamada yaptığımız işler şunlardır; uzay çatı, raylı çatı sistemleri, semer çatı, makas çatı, gibi vb. istenilen modelde çelik çatı modelleri uygulamamızda mevcuttur.

Çelik çatı sistemleri

Çatılarda en sağlam uygulama çelik çatı yapı, olarak bilinmektedir. Demir çatı sistemleri, iskeleti ile yapılır. ( profil demir ) olarak bilinmektedir. Çelik çatı sistemleri, hakkında şunları söylemekteyim. Bizler uzman çatı ustaları ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz ve yapılacak olan çatı projesi ile istenilen şekilde çatı yapımı uygulaması yapmaktayız. Çelik çatı maliyeti veya fiyatı için bizleri ayarak bizlerden proje çizim için bilgi ve detaylar öğrenebilirsiniz.